Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu w cenie 1 800 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się w budynku pięciokondygnacyjnym. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna jest również jego funkcjonalny metraż 52,3 m2, bezpieczna lokalizacja oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną ekspozycję okien północ – południe. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna znajduje się w korzystnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum. Nieopodal mieszczą się tereny rekreacyjne. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna całkowicie umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne miejsce postojowe (w cenie).

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + wc + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + kuchnia. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15553)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...