Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż w cenie 729 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław (okolice), na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 73,63 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 729 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 9 901 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 2014 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno I piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) poszczycić się może wysmakowanym i eleganckim wnętrzem projektu zdolnego architekta. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + garderoba + łazienka + antresola/sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + pokój + przedpokój. Rodziny dysponujące autem zainteresuje przynależne miejsce postojowe przed wejściem do budynku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz wygody. Mamy tu, dla przykładu, rozprowadzoną instalację klimatyzacji. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) idealnie nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi, które docenią bliskość szkół, przedszkoli i żłobków. Wszystkim natomiast przydadzą się okoliczne sklepy oraz przychodnia zdrowia. Na koniec warto dodać, że z balkonu oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) rozpościera się przepiękny widok na zieleń. Wokół cisza i spokój. Na wyciągnięcie ręki rozwinięta infrastruktura.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-930)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...