Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 36,16 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na VI piętrze. Budynek o 7 kondygnacjach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte zostało znanym i lubianym programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie zapłaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa właściciel. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław tworzą: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyposażone w następujące sprzęty: nową pralkę, lodówkę, kuchenkę, telewizor, nowy odkurzacz + umeblowanie widoczne na zdjęciach. Dobrą zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław jest jego znakomita lokalizacja z doskonałym dostępem do komunikacji publicznej. Szybki dojazd do śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15395)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...