Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie
1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Krzyki znajduje się na parterze w budynku z 1970 roku. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki jest również jego funkcjonalny metraż 47 m2, bezpieczna lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na północ – południe, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Prestiżowa lokalizacja w okolicach najwyższego drapacza chmur w Polsce z dogodnym dojazdem w praktycznie każdy zakątek Wrocławia to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki. Nieopodal znajduje się 2 słynne centra handlowe, targowisko miejskie, 2 teatry etc.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Do mieszkania do wynajęcia przynależy pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem do najmniej na rok. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15560)

Kontakt:
e-mail: e.kaczor@wgn.pl

Inne w tej kategorii...