Mieszkanie Wrocław okolice (Oława) do wynajęcia w cenie 1 350 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław okolice (Oława) do wynajęcia. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 37,15 mkw., dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń a także ekspozycję okien na południowy zachód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław okolice (Oława) mieści się na II piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek posiada 4 kondygnacje. Rok budowy – 2001. Okazyjna cena.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) mieści się w prestiżowej okolicy, w centrum miasta. Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław (okolice, Oława) jest niezwykle jasne, ciche i przestronne:
– łazienka z wc
– kuchnia
– salon/sypialnia
– przedpokój.
Do oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław (okolice, Oława) przynależy pomieszczenie na strychu, a także – jako części wspólne – suszarnia i wózkownia.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) znajduje się w otoczeniu bogatej infrastruktury w postaci banków, sklepów, Centrum Sztuki, restauracji etc. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 800 zł. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław (okolice, Oława).

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-806)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...