Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 360 000 zł

 

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 43 mkw. oraz doskonałą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Budynek o 8 kondygnacjach, piąte piętro. Rok budowy – 2001. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest okazyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 372 zł/mkw.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zakwalifikowane zostało do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– balkon
– pokój dzienny
– przedpokój
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto znakomicie nadaje się na inwestycję pod wynajem długo albo krótkoterminowy. Sprzyja temu wspomniana już elitarna lokalizacja niedaleko dworca PKP, dworca autobusowego i lubianej przez mieszkańców galerii handlowej. Wokół rozwinięta infrastruktura:
– sklepy
– wyższe uczelnie
– punkty usługowe etc.
Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16126)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...