Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 200 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na pierwszym piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 63,99 m2 z ciekawą ekspozycją okien na południowy wschód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3,2 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w topowej lokalizacji, na terenie bezpiecznego, estetycznie zagospodarowanego osiedla wśród rozwiniętej infrastruktury. Są tu wyższe uczelnie, aquapark, dwa parki, kawiarnie, punkty usługowe, sklepy, centrum handlowe, przedszkola, szkoły etc.

Luksusowy apartament na wynajem oczarowuje swoim komfortowo wykończonym, umeblowanym oraz wyposażonym wnętrzem z opcją dodatkowego doposażenia pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: 2 balkony + wc + łazienka + przedpokój + 2 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 tys. zł. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15782)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...