Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia
w cenie 2 050 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 50,5 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północ. Budynek o 3 kondygnacjach, parter. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Atrakcyjna lokalizacja tuż obok ścisłego centrum miasta to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki zostało wyposażone w sprzęty AGD i jest po kapitalnym remoncie. Całe wyposażenie nowe. Właściciel dopuszcza opcję dokupienia mebli według potrzeb przyszłego najemcy (możliwość wyboru).

Mieszkanie do wynajmu ogrzewane gazowo za pomocą dwufunkcyjnego pieca. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15619)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...