Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 700 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki zlokalizowane jest na IV piętrze. Budynek z 2016 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 45,3 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 pokoje
– przedpokój
– łazienka z wc.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław Krzyki są nowocześnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD. Warto podkreślić, że do mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 10 m2, miejsce w garażu podziemnym a także miejsce na strzeżonym parkingu. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje doskonałą komunikację tramwajową i autobusową. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią bliskość terenów rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 700 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15481)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...