Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 100 zł/m-c

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 36,2 m2 i niedawny rok budowy 2022 to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3,1 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku pierwotnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej. Wokół dominuje niska zabudowa. W okolicy znajdziemy bogatą infrastrukturę handlowo-usługową: szkoły, przedszkola, tereny zielone. Lokalizacja zapewnia dogodne połączenia z centrum oraz szybki wyjazd na AOW oraz A4.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław poszczycić się może słoneczną loggią, komfortowym wnętrzem oraz ustawnymi pomieszczeniami:
– salon;
– aneks kuchenny;
– loggia;
– łazienka;
– przedpokoju.
Na zmotoryzowanych czekają miejsca postojowe w podziemnym garażu. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależna komórka lokatorska.

Mieszkanie na wynajem Wrocław kompletnie nowe (pierwszy wynajem). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Właściciel dopuszcza doposażenie wnętrza pod konkretne potrzeby nowego najemcy. Polecamy serdecznie i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3750)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...