Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 3 500 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 3,5 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2007 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 72,74 m2.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław oczarowuje swoim eleganckim, wytwornym i rozkładowym wnętrzem:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się na terenie ogrodzonego osiedla, w elitarnej dzielnicy miasta. Na wyciągnięcie ręki: sklepy, szkoła, przedszkola, tereny spacerowe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15788)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...