Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 1 900 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 41,69 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na południe. Kamienica o 9 kondygnacjach, V piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto wyposażone w podstawowe meble i sprzęty. Właściciel dopuszcza doposażenie lokalu według potrzeb przyszłego najemcy. Prestiżowa lokalizacja w okolicach Rynku, doskonały punkt na mapie Wrocław oraz bardzo dobry dostęp do komunikacji publicznej to kolejne zalety tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto na co najmniej rok. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 900 zł. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15569)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Inne w tej kategorii...