Mieszkanie Wrocław okolice (Brzeg Dolny) do sprzedaży w cenie 329 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław okolice (Brzeg Dolny) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (5 483 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na III piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 60 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 329 tys. zł.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoim przepięknie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół:
– przedpokój;
– salon;
– sypialnia;
– garderoba;
– kuchnia;
– łazienka.
Mieszkanie na sprzedaż imponuje także ogromnym potencjałem aranżacyjnym: możliwość podziału dużego pokoju na dwa oddzielne z osobnym wejściem z przedpokoju.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury (przedszkole, szkoła, place zabaw, sklepy, markety, usługi, tereny zalesione). WGN zapewnia skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2314)

Kontakt:
e-mail: leszno1.agent2@wgn.pl

Inne w tej kategorii...