Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 50,9 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na II piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław fabryczna:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Fabryczna niezwykle słoneczne, widne, jasne i funkcjonalne (na wyposażeniu niezbędne sprzęty: piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka etc.). Atrakcyjna lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum oraz nieopodal rozległych terenów zielonych to kolejna z zalet tego oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15436)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...