Mieszkanie Wrocław okolice wynajem za 1 300 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław okolice wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław okolice zlokalizowane jest na IV piętrze. Budynek z 1981 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław okolice to 60 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach południowy wschód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Funkcjonalny rozkład pokoi to kolejna zaleta tego mieszkania na wynajem Wrocław:
– salon
– loggia
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Wyposażenie wszystkich pokoi i pomieszczeń do ustalenia z najemcą. Mieszkanie na wynajem Wrocław okolice znajduje się w okolicy licznych sklepów, baru ze smacznymi posiłkami, zespołu szkolno-przedszkolnego etc. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-604)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...