Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 32,5 m2 z ciekawą ekspozycją okien na południe to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 2,2 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim słonecznym balkonem, komfortowym wnętrzem oraz fantastyczną lokalizacją w spokojnej okolicy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum, bogatą infrastrukturę (sklepy, przychodnia zdrowia, dyskonty popularnych sieci, punkty usługowe etc.) oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych (parki).

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością możliwość parkowania przed budynkiem.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 200 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15744)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...