Mieszkanie Wrocław Śródmieście na wynajem w cenie 2 300 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Śródmieście należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o imponującej powierzchni 84,24 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście znajduje się na II piętrze w budynku o 4 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście zaaranżowane na dwóch poziomach w niezwykle nobilitującej inwestycji deweloperskiej znajdującej się na zamkniętym terenie, w najbardziej zielonej i rekreacyjnej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz terenów rekreacyjnych (w tym największego w Polsce parku, słynnego Ogrodu Japońskiego, Hali Stulecia, a także ZOO).

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– przedpokój
– łazienka
– taras.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście znakomicie doświetlone, jasne, widne i słoneczne. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście kompletnie wyposażone. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowa ochrona wraz z monitoringiem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15508)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...