Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 900 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Psie Pole wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole to 68,7 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Psie Pole mieści się w dwukondygnacyjnym budynku z końca lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Cena do negocjacji.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole o ogromnym potencjale, gdyż można w nim prowadzić dochodową działalność komercyjną. Sprzyja temu doskonała lokalizacja w pobliżu dwóch obwodnic (AOW i obwodnicy śródmiejskiej), co zapewnia dogodny dojazd do centrum. Najemcy posiadający więcej niż jeden samochód z pewnością docenią możliwość parkowania nie tylko w jednym z dwóch garaży w budynku, ale również na ulicy.

Wnętrze oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław tworzą:
– przedpokój
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Psie Pole objęte jest znanym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji od najemcy”, dzięki czemu całość wynagrodzenia dla biura opłacona jest przez właściciela. Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania o wynajęcia Wrocław Psie Pole. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15418)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...