Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 3 500 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyróżnia się komfortowym metrażem 85 m2 w ładnej kamienicy. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca ponadto swoją konkurencyjną ceną 3,5 tys. zł/m-c i nadaje się do szybkiego wprowadzenia się. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zlokalizowane jest na IV piętrze. Kamienica o 5 kondygnacjach.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca swoim komfortowym, przestronnym i rozkładowym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół:
– salon;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– loggia;
– kuchnia;
– łazienka;
– korytarz.

Mieszkanie na wynajem Wrocław poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją nieopodal Rynku (30 minut spacerem), wyższej uczelni oraz terenów zielonych przy wałach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław dedykowane rodzinom lub studentom. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania od wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13728)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...