Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w cenie 235 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, studio, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno funkcjonalną powierzchnię 22,6 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 235 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (10 398 zł/m2), a także usytuowaniu na IX piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca imponującymi widokami z okien na panoramę miasta, komfortowym wnętrzem i ciekawym aranżem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się nie tylko do zamieszkania dla właściciela, ale również jako inwestycja pod wynajem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: przedpokój + łazienka + salon/sypialnia + kuchnia.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się doskonałą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: sklepów, punktów usługowych, centrum handlowego, przedszkoli, szkół, dyskontów znanych sieci itp. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16315)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...