Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 395 000 zł

 

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać wygodny metraż 37 mkw., dziewiąte piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 10 676 zł. Budynek pochodzi z 1968 roku i liczy jedenaście kondygnacji. Rynek wtórny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Do najmocniejszych zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zaliczyć należy elitarną lokalizację w centrum oraz ogromny potencjał inwestycyjny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki mieści się blisko lubianego przez mieszkańców centrum handlowego, jak i znanej galerii handlowej. Obecnie oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki jest w trakcie prac wykończeniowych. Zostaną wykonane nowe urządzenia, remont łazienki, montaż nowych podłóg itd.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16119)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...