Mieszkanie Wrocław Psie Pole na sprzedaż w cenie 469 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 50,67 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 469 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 9 256 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym wieżowcu z 2005 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na południowy zachód oraz VII piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się komfortowym, funkcjonalnym oraz zaaranżowanym w wytwornym stylu wnętrzem: salon + balkon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno podziemny garaż oraz dużą liczbę miejsc do parkowania na zewnętrznym parkingu, przy budynku. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ekonomiczne w eksploatacji (ok. 470 zł przy 4 osobach).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. Dodatkowo lokalizacja zapewnia dobre i szybkie połączenie z centrum. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również dużym potencjałem: idealnie nie tylko dla potrzeb własnych, ale również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16349)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...