Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 340 650 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 68,13 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) w standardzie deweloperskim, dzięki czemu kupujący nie płaci podatku PCC. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem: „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci również prowizji dla biura.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) tworzą:
– 2 balkony
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Atrakcyjna lokalizacja w jednej z najszybciej rozwijających się miejscowości satelickich Wrocławia z pełną infrastrukturą to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolice). Nieopodal znajdują się placówki edukacyjne, szkoły, urzędy, przychodnie, zakłady pracy, komunikacja publiczna etc.

Wraz z mieszkaniem we Wrocławiu (okolice) do sprzedaży jest również komórka lokatorska (5 000 zł/szt.) i miejsce postojowe w podziemnym garażu (20 000 zł/szt.). Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie ofert. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3314)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...