Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki, sprzedaż

zdjęcie przedstawia wnętrze mieszkania na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 37,40 m2 mieszczące się na VI piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 225 000 zł.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju.

Mieszkanie przeszło generalny remont. W trakcie prac remontowych położono kafle i panele na podłogach, wstawiono również nowe okna PCV. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji i świetnym punkcie komunikacyjnym (łatwe i szybkie połączenie z centrum, wokół pełna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie). Na terenie osiedla dużo miejsc postojowych. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym. Budynek zadbany, ciepły, wygodna winda. Wszystkie media miejskie.

Mieszkanie doskonale nadaje się jako inwestycja pod wynajem szczególnie dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego (na uczelnię zaledwie 5 minut spacerem). Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-760)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...