Mieszkanie Wrocław Kiełczów do wynajmu w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Kiełczów na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Kiełczów urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 45,01 mkw., pierwsze piętro oraz wygodny rozkład. Budynek wzniesiony w 2019 roku liczy trzy kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na północny zachód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Kiełczów przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Kiełczów dotychczas nie wynajmowane z preferencją najmu okazjonalnego. Mocnym atutem oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Kiełczów jest jego znakomita lokalizacja blisko rozwiniętej infrastruktury (szkół, sklepów, dyskontów słynnych sieci). Warto podkreślić również, że mieszkania na wynajem Wrocław Kiełczów znajduje się nieopodal terenów rekreacyjnych i zapewnia dobry dojazd do centrum miasta.

Mieszkanie Wrocław Kiełczów do wynajęcia wraz z niezbędnym sprzętem wyposażenia w kuchni, jak i pozostałych pomieszczeniach. Do mieszkania na wynajem Wrocław Kiełczów przynależy praktyczna komórka lokatorska oraz 1 miejsce postojowe przy budynku (w cenie). Osoby zmotoryzowane posiadające więcej aut mogą dokupić drugie miejsce postojowe za dodatkową opłatą 170 zł/m-c.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Kiełczów objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: salon + balkon + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + przedpokój. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Kiełczów.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15526)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...