Mieszkanie Wrocław Maślice do sprzedaży w cenie 258 854 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Maślice na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Maślice urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny metraż 34,56 mkw., I piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 7 490 zł. Budynek planowany do oddania w 2020 roku liczy 4 kondygnacje. Rynek pierwotny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Maślice w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ponadto z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomagamy również w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Maślice gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-85759)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

1324x16 (1x1)
56 B

Inne w tej kategorii...