Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 315 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki znajduje się na III piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 9 052 złotych za mkw. Duża zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest również jego funkcjonalny metraż 34,8 m2 oraz gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz korzystną ekspozycję okien. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych mieszkańców.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Rozkład pomieszczeń i spora powierzchnia pozwala przearanżować to mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki na dwupokojowe. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław niebywale słoneczne., jasne i ciche.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki kompletnie odremontowane. Warto zaznaczyć, że do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Krzyki jest jego znakomita lokalizacja w pobliżu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej oraz szkoły, przedszkola, wyższej uczelni, zielonych parków etc. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się dla pary lub singla, ale również jako zakup w celach inwestycyjnych. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16157)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...