Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na II piętrze. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna jest również jego funkcjonalny metraż, bezpieczna lokalizacja oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na południowy zachód, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna niezwykle gustownie wykończone i zaaranżowane. Mocnym atutem jest na pewno lokalizacja na nowoczesnym osiedlu. Budynek również wyróżnia się nowoczesną architekturą. Na zmotoryzowanych czeka wygodny parking. Rodziny z dziećmi ucieszy z pewnością teren zabaw dla dzieci.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna znajduje się w otoczeniu bogatej infrastruktury, marketów znanych marek, sklepów, kawiarni, zakładów usługowych, przedszkoli, szkół etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: taras + przedpokój + salon + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dla dziecka + łazienka. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15593)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...