Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 475 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 38,95 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 475 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 12 195 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 1980 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien oraz III piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od przekroczenia progu swoim kameralnym i eleganckim wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z funkcjonalną komórką lokatorską w piwnicy. Na zmotoryzowanych czeka niestrzeżony parking przy budynku dostępny tylko dla mieszkańców. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie dynamicznie rozwijającego się osiedla z bogatą infrastrukturą (sklepy, przychodnie zdrowia, punkty, bankomaty, placówki bankowe, lokale gastronomiczne, poczta etc.).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w opcji z pozostawieniem zastanego wyposażenia/umeblowania (do negocjacji). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław o ponadprzeciętnym potencjale – doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A – działającym na terenie całej Polski – przy tej ofercie nie płacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów a otrzymujesz z naszej strony pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami, a wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez ciebie nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-37)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...