Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego atrakcyjna cena 650 000 złotych, 2 pokoje oraz położenie na IV piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 40,11 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 16 205 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 7-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku i z rynku wtórnego. Wystawa okien na południowy zachód.

Do najmocniejszych zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto zaliczyć także doskonałą lokalizację na Starym Mieście, w samym sercu Wrocławia. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony i umeblowany. Wnętrze znakomicie doświetlone i słoneczne.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16104)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...