Mieszkanie Wrocław okolice (Oława) do sprzedaży w cenie 265 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław okolice (Oława) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (5 146 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na IV piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 1994 roku o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) wynosi 51,5 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zamyka atrakcyjna cena 265 000 zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją na ciągle rozbudowującym się, wielorodzinnym osiedlu mieszkaniowym. W otoczeniu rozbudowana infrastruktura w postaci: szkół, przedszkoli, supermarketów, sklepów, przychodnie zdrowia, gabinety lekarskie, salony usługowe, place zabaw etc. Wnętrze mieszkania Wrocław (okolice) do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– sypialnia
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– loggia.
Pierwotnie oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) składało się z dwóch pokoi i osobnej kuchni. Istnieje możliwość przywrócenia tego układu. Przy jednym z pokoi wyjście na loggię.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) umeblowane. Dużym udogodnieniem jest przynależna do mieszkania na sprzedaż Wrocław piwnica. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem. Osoby zmotoryzowane docenią parking przy budynku. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-813)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...