Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż za 338 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 62 metry kwadratowe. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z 2018 roku o czterech kondygnacjach. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 452 zł. Ekspozycja okien na 3 strony świata: północ – wschód – zachód. Mieszkanie Wrocław okolice na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław okolice jest na pewno jego wysoki standard oraz komfort gwarantujące naprawdę wysoki poziom życia. Pomieszczenia i pokoje mieszkania Wrocław okolice do sprzedaży klimatyzowane. Wnętrze tworzą: salon + balkon + 2 sypialnie + przedpokój + kuchnia + łazienka + garderoba. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice przynależy pomieszczenie piwniczne.

Kolejną zaletą jest na pewno znakomita lokalizacja blisko centrum w otoczeniu kompletnej infrastruktury w postaci licznych placówek handlowo-usługowych, dyskontów, sklepów, placówek oświatowych, przedszkoli, szkół itp. Osoby zmotoryzowane docenią dodatkowe miejsca do szybkiego parkowania przed budynkiem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób – otwarcie kuchni ułatwia rodzinne relacje, gdzie mniejsze dzieci mogą być pod czujnym okiem rodziców. Przestrzeń salonu i kuchni oraz wyjście na balkon to miejsce gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie lub wspólną kawę ze znajomymi.

W przypadku zakupu kredytowego mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu dopytania o szczegóły oferty lub umówienia na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. (155-557)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...