Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 399 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna poszczycić się może unikalną, atrakcyjną lokalizacją w cichej, zielonej okolicy, tuż przy jednym z miejskich parków. W otoczeniu znajduje się całkowita miejska infrastruktura. Lokalizacja gwarantuje szybki i dogodny dojazd do centrum oraz innych dzielnic.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna tworzą:
– balkon
– salon
– garderoba
– aneks kuchenny
– łazienka
– 2 sypialnie.
Do mieszkania do sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy piwnica o powierzchni około 4 metrów kwadratowych. Powierzchnia oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna to 57 mkw, co daje cenę w przeliczeniu za metr kwadratowy 7 000 złotych. Wysoki parter. Trzykondygnacyjny budynek oddany do użytku w 2005 roku. Wystawa okien na północny zachód. Mieszkanie do sprzedaż Wrocław Fabryczna gotowe do wprowadzenia się nowych właścicieli. Osoby zmotoryzowane zainteresuje możliwość zakupu miejsca parkingowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 35 tys. zł).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna objęte popularnym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu strona kupująca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Informacje dotyczące mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15971)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...