Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 378 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki o dużym potencjale, dzięki czemu znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny pod późniejszy wynajem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki dedykowane osobom, które cenią wygodę, komfort, bezpieczeństwo a także docenią znakomitą lokalizację w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Krzyki: salon + przedpokój + balkon + wc + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia. Powierzchnia oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki to 63 metry kwadratowe. Ósme piętro. Wieżowiec o jedenastu kondygnacjach. wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu zostały odremontowane.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-991)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...