Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 105 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) o powierzchni 45,6 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 1969 roku. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) tworzą następujące pomieszczenia:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– korytarz.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) nadaje się do remontu. Okna plastikowe wymienione były 10 lat temu. Parapety drewniane. Ściany są odświeżone i pomalowane. Na podłogach w pokojach położona drewniana mozaika, w przedpokoju kafelki, w kuchni kafelki oraz panele. Większy pokój umeblowane. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym (5,35 m2).

Budynek, w którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanie, jest w stanie dobrym. W tym roku został przeprowadzony remont elewacji. Ogrzewanie centralne, z pieca na ekogroszek. Przed blokiem znajduje się 5 miejsc parkingowych i dodatkowy parking. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) znajduje się w bezpiecznej okolicy, w miłym i spokojnym sąsiedztwie, cisza, spokój. Obok znajduje się przedszkole, place zabaw oraz liczne tereny zielone idealne na długie, rodzinne spacery. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-462)

Kontakt:
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...