Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 449 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno funkcjonalną powierzchnię 35,61 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 449 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (12 609 zł/m2), a także usytuowaniu na I piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław oczarowuje od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją w bliskim sąsiedztwie parku wodnego oraz jednej z wyższych uczelni. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław imponuje również komfortowym i dobrze rozplanowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
– salon/sypialnię;
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– przedpokój;
– balkon.
Z okien oraz balkonu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław przeszło remont wraz z odświeżeniem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław łącznie z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont mieszkania do sprzedaży Wrocław.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16419)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...