Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Śródmieście wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 33 metry kwadratowe. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest na I piętrze. Kamienica o 5 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście przygotowane od razu do zamieszkania.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście kompletnie umeblowane i wyposażone. Tworzą je:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Śródmieście przeszły kapitalny remont i są wynajmowane po raz pierwszy. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście zaprojektowane w nowoczesnym designie i wykończone w znakomitym standardzie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście zapewnia przestrzeń funkcjonalną, oryginalną aranżację, spójny oraz niepowtarzalny charakter wnętrz.

Mocnym atutem oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście jest jego znakomita lokalizacja. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście znajduje się blisko Rynku, wielu renomowanych uczelni, licznych centrów handlowych, restauracji, punktów usługowych i jednocześnie licznych terenów zielonych sprzyjających odpoczynkowi i rekreacji.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście doskonale nadaje się dla pary, osoby pracującej, oraz wszystkich tych, którzy lubią korzystać z dobrodziejstw dostępnej infrastruktury miejskiej. Osoby posiadające samochód z pewnością zainteresuje możliwość parkowania na terenie podwórka. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszam do kontaktu oraz z na bezpłatną prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście. (155-541)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...