Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 340 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. 52,6 metra kwadratowego wynosi powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna mieści się na XI piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1985 roku liczący 11 kondygnacji. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 464 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się nieopodal kompletnej infrastruktury, ale zakątek jest cichy, spokojny i bezpieczny. Nieopodal znajduje się szkoła, przedszkole, punkty usługowe, wiele sklepów. Dodatkowo lokalizacja gwarantuje znakomite połączenie komunikacją miejską we wszystkich kierunkach miasta.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 1:
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
POZIOM 2:
– 2 pokoje
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy balkon balkon.

Wnętrze kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty dobrej jakości. Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych zainstalowano nowe, antywłamaniowe drzwi, wstawiono nowe, drewniane okna, wyremontowano kuchnie i łazienkę. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również pod działalność komercyjną (lokal usługowy lub biurowy). Cena podlega indywidualnej negocjacji.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16024)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...