Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 330 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 48 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na drugim piętrze. Budynek o pięciu kondygnacjach. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 875 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Wnętrze w bardzo dobrym standardzie wykończone z dobrej jakości materiałów. Okna PCV. Panele i kafle na podłogach w zależności od pomieszczenia. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki jest jego kompletne wyposażenie. Wszystkie media miejskie. Z długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław warto podkreślić jego duży potencjał, co czyni go bezpieczną lokatą kapitału oraz znakomitą inwestycją.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław kompletnie umeblowane oraz wyposażone: salon + przedpokój + 2 sypialnie + wc + kuchnia + łazienka. Dzisiejszy rozkład pomieszczeń jest wynikiem nowej aranżacji oraz przeprowadzonych prac remontowych i. Zgodnie z księgą wieczystą mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki składa się z dwóch pokoi.

Kolejną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki jest jego znakomita lokalizacja w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Na wyciągnięcie ręki znajdują się sklepy, galerie handlowe, markety, dyskonty, punkty usługowo-handlowe, wyższe uczelnie itp. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki stanowi odrębną własność z udziałem we własności gruntu. Księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki wraz z piwnicą. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16001)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...