Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 599 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (11 165 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na parterze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek o 4 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 53,65 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 599 tys. zł.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław olśniewa swoim przestronnym, komfortowym i odremontowanym wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc.
Do oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław oczarowuje również swoją rewelacyjną lokalizacją w samym sercu Wrocławia, w pobliżu Rynku. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako zakup inwestycyjny (wynajem). Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16420)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...