Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 385 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. 52,35 metra kwadratowego wynosi powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego liczący pięć kondygnacji. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 545 zł. Wystawa okien na południowy wschód.

Atrakcyjna lokalizacja gwarantująca szybką komunikację z każdą częścią miasta, dobry standard wykończenia i znakomitej jakości materiały wykończeniowe to najmocniejsze atuty tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki są także przynależne dwie lokatorskie komórki oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z przeznaczeniem na późniejszy, dochodowy wynajem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + balkon + łazienka + salon + kuchnia + sypialnia.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław Krzyki do sprzedaży.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16016)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...