Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 329 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. 42 metry kwadratowe wynosi powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna mieści się na III piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2012 roku liczący 5 kondygnacji. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 833 zł. Wystawa okien na południe.

Najmocniejszym atutem oferowanego mieszkania na sprzedaż jest jego klimatyczne, nowoczesne wnętrze, które zostało zaprezentowane na okładce znanego magazynu o wnętrzach. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zostały zaprojektowane i zaaranżowane w nowoczesnym designie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Mieszkanie na sprzedaż całkowicie wyposażone oraz umeblowane (w cenie). Z okna rozpościera się imponujący widok. Wokół cisza i spokój. Rodziny posiadające samochody z pewnością ucieszą dostępne miejsca postojowe przy bloku oraz w podziemnym garażu. Do mieszkania do sprzedaży przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,7 m2 (dodatkowo płatne 6 tys. zł).

Znakomita lokalizacja w sąsiedztwie prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, w pobliżu parków i terenów zielonych to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. W sąsiedztwie szkoła, 2 przedszkola, place zabaw oraz liczne sklepy. Osiedle w pełni zagospodarowane. Dobra komunikacja z centrum. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno zakupu zamykanego miejsca w garażu podziemnym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna ekonomiczne w eksploatacji.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16022)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...