Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia widok z salonu na aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem we WrocławiuWrocław, mieszkanie 1-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 29,34 m2 usytuowane na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 1 100 zł/m-c. Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Mieszkanie niezwykle wygodne i komfortowe.
Rozkład pomieszczeń:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– hol
– balkon

Mieszkanie w dobrym standardzie, kompletnie umeblowane i zadbane. Luksus mieszkania podnosi zainstalowana klimatyzacja. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, z łatwym i szybkim dojazdem do wrocławskiego Rynku i Placu Grunwaldzkiego. Do kwoty najmu mieszkania należy doliczyć czynsz oraz opłaty ok. 550 złotych. Wymagana jednorazowa kaucja zwrotna w wysokości 1 400 zł.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15041)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096

Inne w tej kategorii...