Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

na zdjęciu salon w mieszkaniu na wynajem we Wrocławiu

Wrocław, mieszkanie 4-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 89,44 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy, we Wrocławiu, na Starym Mieście za cenę 6 500 zł/m-c. Mieszkanie adresowane do menadżerów firm, kadry kierowniczej i rodzin poszukujących wysokiego standardu w jak najlepszej lokalizacji. Wynajem bezpośredni. Najemca nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący. Preferowany długotrwały najem, co najmniej 12 miesięcy

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: salon + kuchnia + 3 pokoje + łazienka z wc + osobne wc + hol i komunikacja + garderoba.

Mieszkanie wyposażone i urządzone niezwykle nowocześnie. Na szczególną uwagę zasługuje instalacja oryginalnego, estetycznego oświetlenia. Mieszkanie ogrzewane z sieci miejskiej. Internet Wi-Fi i TV w cenie najmu. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15039)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 21
Tel. +48 502 266 024

Inne w tej kategorii...