Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki, sprzedaż

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 74,98 m2 mieszczące się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 540 000 zł (cena do negocjacji). Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Mieszkanie o niecodziennym komforcie i luksusie. Dwa poziomy. Cicha, prestiżowa lokalizacja na zamkniętym osiedlu. Szybki i łatwy dojazd do centrum, blisko węzła bielańskiego, autostrady A4 oraz obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie z przynależną komórką o powierzchni 4,32 m2.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– strefa wejściowa
– wc
– balkon
POZIOM 2:
– hol
– schowek
– 2 sypialnie

Mieszkanie nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży wraz z meblami (bez TV) wliczonymi już w cenę. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, jak np. kamień indyjski Gold, drewno egzotyczne Jojoba, deski Merbau.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15783)

Inne w tej kategorii...