Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 000 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 44 metry kwadratowe. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki zlokalizowane jest w 3 kondygnacyjnym budynku z 1998 roku. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane od razu do zamieszkania przez nowych najemców.

Wnętrze oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Krzyki niezwykle przestronne, czyste, zadbane i funkcjonalne. Tworzą je salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój + balkon. Wszystkie pomieszczenia i pokoje kompletnie umeblowane i wyposażone w niezbędne, nowoczesne urządzenia.

Mocnym atutem mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki jest jego atrakcyjna lokalizacja na terenie cichego i kameralnego osiedla. Miłe dla oka jest bezpośrednie otoczenie – zielony skwer wypoczynkowy z placem zabaw. Nieopodal znajdują się markety spożywcze, restauracje, punkty usługowe etc. Taka lokalizacja zapewnia również znakomity dojazd do autostrady A4.

Do mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki przynależy garaż podziemny oraz komórka lokatorska (w cenie). Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki adresowane do par, osób pracujących lub studentów, którzy szukają komfortowych warunków. Przyjazne także właścicielom małych zwierząt. Zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. (155-553)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...