Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 48,2 m2 i niedawny rok budowy 2022 to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3,4 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku pierwotnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w słynnej inwestycji deweloperskiej. W okolicy dominuje niska zabudowa. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura handlowo-usługowa: szkoły, przedszkola, tereny zielone, parki. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i na AOW oraz A4.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław poszczycić się może również fantastyczną loggią oraz komfortowym i słonecznym wnętrzem. Na zmotoryzowanych czeka podziemny garaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– taras;
– łazienka;
– garderoba;
– przedpokój.
Do mieszkania do wynajęcia Wrocław przynależy lokatorska komórka.

Mieszkanie na wynajem Wrocław kompletnie nowe i dotychczas niewynajmowane. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zostanie dodatkowo wyposażone zgodnie z potrzebami najemcy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Polecam serdecznie i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3747)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...