Mieszkanie Wrocław Ołtaszyn sprzedaż za 459 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 83,22 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: wschód – zachód. Do mieszkania przynależy niewielki ogród oraz garaż na samochód. Atrakcyjna lokalizacja na terenie kameralnego. zamkniętego osiedla to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– 3 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– pralnia
– garderoba
– przedpokój

Przyszli właściciele mają możliwość wydzielenia z salonu z aneksem odrębnego pokoju. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu niezwykle komfortowe. Salon z aneksem kuchennym stanowi centrum mieszkania, gdyż tam można w gronie rodzinnym spędzać czas na wspólnym gotowaniu, oglądaniu TV, przy wspólnych posiłkach bądź czytając książki. Z salonu wyjście na taras i ogród, w którym można posadzić własne nowalijki bądź piękne kwiaty, a w ciepłe wieczory delektować się ciszą i śpiewem ptaków.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu ogrzewane gazowo (kotłownia w budynku). Mieszkanie ciche, ciepłe i słoneczne doskonałe dla rodziny z dziećmi, ale również dla osób starszych, które preferują niskie piętro, oraz doceniają tereny zielone (własny ogród). Mieszkanie we Wrocławiu na sprzedaż bez wyposażenia (poza kuchnią), jednak istnieje możliwość pozostawienia części za dodatkową dopłatą. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-461)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...