Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 490 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 76,59 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z lat 50-tych ubiegłego wieku. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu odremontowane. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjna, wstawiono nowe okna pcv, a na podłogach położono panele.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu tworzą:
– przedpokój
– salon
– jadalnia
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Doskonała i prestiżowa lokalizacja w centrum z pełną infrastrukturą to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. To również perfekcyjna inwestycja na wynajem oraz pod biuro albo kancelarię.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte jest słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15904)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...