Mieszkanie Wrocławiu Krzyki sprzedaż za 329 500 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 49 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu przygotowane od razu do zamieszkania przez przyszłego właściciela. Wystawa okien na 3 strony świata – wschód, południe i zachód. Mieszkanie stanowi również doskonałą propozycję jako inwestycja pod wynajem.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu kompletnie rozkładowe, słoneczne i jasne. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu w bardzo dobrym stanie technicznym. Dostępne od zaraz. Atrakcyjna lokalizacja oraz szybko dojazd do wszystkich części miasta to kolejna z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Pełna własność. Dodatkowym atutem jest miejsce postojowe w cenie mieszkania. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-1004)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...